Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza devamlı giriş yaratıcı ve kovuşturulma fail biriyseniz, örneğin 2 gün önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkırmızıındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma fail yakınlarımızdan kontrol esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişsonra gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğunlukla kullanıcı adınızı değnöbettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde konum düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Izlemeçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğunlukla Instagram bağlantısı istediği yürekin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çeksiltmek yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişelleme farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Elbette Geri Karşıır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen zevat yürekin ne yazık ki çok bir tomar politika bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok bir tomar dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye gerçekte farklı kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Seçenek: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi değnöbettirin ve hemen arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Seçenek: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz değnöbettiğinde veya kullanıcı adınız değnöbettiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değnöbettirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değnöbettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değnöbettiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da bazen “değnöbetikliği sonuç kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma çoğunlukla saldırganlar e-posta adresini değnöbettirdiği yürekin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?