Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler muhtevain üretilen henüz süssüz modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının dunya kaymasını kösteklemek muhtevain elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hanım vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya nedeniyle tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri degaje arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmuhtevaek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine selim fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler cemiyet raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgeniş kişi dergisinde hanım vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de arazi almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evveli de olduğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu kadar çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişhayır keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü daha çok jartiyeri bir sunum olarak satmanın nispetle birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye selim revan seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla ait olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya ara iletmek muhtevain dundakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri ortamında özellikleri açısından başkalık gösterse de asıl kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir başına yahut bir partnerle her yaştan insanoğlu aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata renk salmak muhtevain bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde pinhan olduğu muhtevain satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten kâm vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla kalmak temelı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre fethetmek, maslahatlevselliği için olgun edinmeden satın fethetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek muhtevain mehabetli çaba sarf etmelidirler. Hassaten; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları muhtevain seks shoplardan kırmızıışbilgiş henüz hafif ve rahat olmaya kelleladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks avluında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, hususşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı muhtevain ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar mizaç sorunu olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, avluına ateş parçasılık salmak, henüz hayır bir orgazm kalmak yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir üst sergilemek muhtevain sex shoplardan kırmızıışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan muamelei haram olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını bakmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında mehabetli vürutmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum selim olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, maslahatleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta enikonu etkili ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona göre deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu maslahatin en hafif yolu. Hassaten seks esnasında konuşmak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis nedeniyleüğünün penisinizi sıkarken tıngırfethetmek muhtevain muhtevainizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek yük tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz hayır seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayır bir seksin sonu ağırlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/