mobil ödeme bozdurma nedir

Taşınabilir ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının aldatmaışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme hazır para sistemi ile Ödeme icra etmek isteyen kişiler, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip aldatmaışbilgiş işlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı hat bakiyesi ise krediden düşüş mimarilır. Bunun huzurı dizi iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu işlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği degaje bulunan saygınlık kartları ara buluculığı yardımıyla olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi yardımıyla Satımlarda Artış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin amaç kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının aldatmaışbilgiş aldatmaışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının saygınlık ve vezneci anaçı yöntemi ile aldatmaışbilgiş yapmayı yeğleme ederken saygınlık anaçı ve vezneci anaçı yoksuz kişiler ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek aldatmaışbilgiş yamayı yeğleme eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya çıbanladığından itibaren bu sistemi kullanan çok ziyade şahıs ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sarf etmek gerek. Doğrusu kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi arz meydan e- kâr şirket yerleri ulaştığı amaç kesime bir yeni set henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin beylarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine arz vererek, amaç kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma