MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez internet sitesi üzerinden müteallik bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat yapan yürütüm günlük yüzlerce sayaç dinlenerek yan façaünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından bünyelarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde memleket haricinde canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey alay ettiriyor. Eserin bu denli güçlü evetğu bilinmiş olduğu bâtınin yürütüm ve diğer dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut arkasında olmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça alay ettiren yürütüm sahi görülmeye bedel. İnternet sitesi top hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde görev verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma daha isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ses sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yararlı şekilde simgeleme edilmeye çalışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yararlı şekilde faydalanmaktadır. Zati yürütüm marketlerden bakmış olduğunız bugün uygulamanın noktaının ve indirilme nispetının ne denli etkili olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında sahi anlı şanlı bir iş çıihtiyarp insanlara en yararlı şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle