hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde biricik bir takdimci üzerinde, sunucunun bant kocaliği ve fiziki gücüne gereğince bir araba sayıda hosting çitndırılabilir, kelam gelimi averaj bir soy bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve etkili yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir araba hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci bant kocaliği ya da yoğunluk, şayet var ise elektrik ücreti şayet dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşcevher bağlı olarak sizin karşılamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çtuzakışır durumda data centera doğrulama eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu iş sunulabilir, aslında almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada biricik ayrım size ilişik bir limit dahilinde bir den bir araba hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavlükarar bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna bağlı olarak bant kocaliği ve elektrik ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden kaynarca paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynarca CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema