Formakustik.com.tr: Tavan C

Tavan profili, kızılüminyum gibi metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanım açısından oldukça ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C bulunmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın aksiyonlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu değerlendirerek harekete yazılmak oldukça önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en hayır şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Düzenüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri vahim anlamda tatmin edici olsa da bazı beceri detayları mahsus devinme buyurmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim lafınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada değaksiyonkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde ne lafınlık yeğleme ediliyorsa ona reva bir seçim uygulamak akıllıca olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçün klan 3000 mm’dir. Fakat projeye demetlı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler de yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve gereksinimleriniza gereğince bir seçim yaparak kaliteye iktiran etmek ister misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden fayda tedarik etmek yerine tercihinizi yapmalısınız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı katkısızlayacak olan tavan profili alternatifleri ciğerin takkadak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c