Finansal Astroloji

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir asuman marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına husus veren bir boşlukç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çhileışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda strüktürlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kadar şahsi bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında hak adımları atmaları muhtevain tavsiyelerde bulunur ve reçete gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak ülke hileır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temsil fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl içre ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine balaban rabıta göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum doğum haritası yorumlamak, nefis analizi inşa etmek, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, esenlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en ana görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve alegori için hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesinlikle bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz şu denli bili sahibi olgunlaşmak istiyorsanız, birçok terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin muhtevain Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi muhtevain kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine için belirlenir ve birçok kişiye için nefis ve gelecekteki olaylar karşı bili verebilir.

  2. Aslan ıtır: Ekseri 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur muhtevain kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kadar yaşlakin şekline eser eder.

Burç yorumlaması karşı çok şu denli bili sahibi olgunlaşmak muhtevain, astroloji terminolojisine aşina olgunlaşmak önemlidir.

ıstılah Valörı
Doğum haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı bili verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere eser edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğemekimlere eser edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse bile, hak bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, müstakbel tahmini ve henüz katı çok bap karşı bili verme dair nispeten bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan